Park Hotel

  • Gratis Wi-Fi på rommene
  • Døgnåpen resepsjon
  • Røykfrie rom
  • Klimaanlegg
  • Ingen kjæledyr tillatt

Park Hotel Kiev består av 6 rom og ligger kun 16-minutters spasertur fra Den gylne porten.

Panorama Club Restaurant serverer østeuropeisk retter og ligger 5-minutters gange fra overnattingsstedet.

Overnattingsstedet ligger utenfor Uavhengighetsplassen, i nærheten av Ukrainas nasjonale kunstmuseum. Andrejivskij Uzviz ligger 1 km fra Park Hotel. Du kan komme deg til Grotteklosteret på få minutter med bil. Det ligger en 5-minutters spasertur fra tunnelbanestasjonen Maidan Nezalezjnosti som gir enkel tilgang til alle Kievs attraksjoner.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Park Hotel Kiev
Готель Дніпро Dnipro Hotel
pris kun for mobil

Готель Дніпро Dnipro Hotel

9.1
Flott 1397 anmeldelser
42 m fra overnattingsstedet
USD 69 USD 62
per natt
Maidan Palace Hotel
pris kun for mobil

Maidan Palace Hotel

8.8
Fabelaktig 3061 anmeldelser
129 m fra overnattingsstedet
USD 71 USD 64
per natt
Kyiv Center Smart Apartments
pris kun for mobil

Kyiv Center Smart Apartments

9.6
Usedvanlig 459 anmeldelser
183 m fra overnattingsstedet
USD 39 USD 35
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Igor Sikorsky Kiev internasjonale lufthavn
    8 km

    Togstasjoner

    Kyiv Central Train Station
    3 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Gratis Wi-Fi på rommene

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Tjenester på overnattingsstedet

    • Bankboks
    • Døgnåpen resepsjon

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Oppvarming

    Boligareal

    • Gratis toalettartikler

    Generelle fasiliteter

    • Røykfrie rom
    • Heis
    • Familierom

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 14:00 til 23:59
    Utsjekking: til 12:00
    Ofte stilte spørsmål
    • 🌇
      Hva er avstanden mellom Park Hotel og sentrum?
      Kiev sentrum ligger 5-minutters gang fra Park Hotel.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Igor Sikorsky Kiev internasjonale lufthavn
    8 km

    Togstasjoner

    Kyiv Central Train Station
    3 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Park Hotel Kiev

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk